sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście

Fjord Nansen

( ilość produktów: 540 )

Inspirowane wielkimi podróżami produkty Fjord Nansen zostały zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach Marka Fjord Nansen zaistniała na polskim rynku w 1996 r. z linią odzieży turystycznej. Z czasem oferta poszerzyła się o plecaki turystyczne, namioty biwakowe oraz rodzinne, śpiwory, maty, kije trekkingowe i akcesoria turystyczne.

Ultralekkie namioty Fjord Nansen czyli TROMVIK I i TROMVIK II, wyprawowe VEIG PRO III i TORDIS, a może wielozadaniowe klasyki jak namiot ANDY IV I SIERRA III. Czyli dla każdego coś innego. Niezależnie czy to nocny wypad na ryby, majówkowy spływ kajakowy albo kilkumiesięczna wyprawa na koło podbiegunowe, w bogatej ofercie Fjord Nansen namioty znajdziesz coś dla siebie.

Skoro namiot to i mata samopompująca, a także śpiwór Fjord Nansen. Pełen przekrój wyboru zapewni śpiwór rozciągliwy TOKK i TORGET, profi synthetic TRONDELAND, a także klasyczne śpiwory outdoor FREDVANG i DRAMMEN. A dla zapewnienia najwyższej jakości odpoczynku mata samopompująca KERJAG, a to tylko kilka z proponowanych przez Polskiego producenta modeli.

Wieloletnie doświadczenia ze sprzętem, testy i współpraca z użytkownikami umożliwiają dopracowanie wszystkich ważnych szczegółów, dlatego Fjord Nansen to także sprawdzone polary z membraną wiatroszczelną X-BLOCK®, wielofunkcyjne kije trekkingowe oraz wyróżniające Cię z tłumu t-shirty. Polar Storm X-BLOCK® w klasycznych kolorach czarnym i czerwonym jest gwarancją zadowolenia. Wyposażony w koszulkę z serii CLAW oraz z kije GRAVEL będziesz nie do zatrzymania na szlaku, emanując mottem firmy „Be wild at heart!” . Jednak gdy podczas wyprawy w odległe zimowe krainy jedynym co przewidujesz spotkać to śnieg i mróz, nie zastąpiona okaże się bielizna termoaktywna HALSA I HASVIK.

Fjord Nansen dba o funkcjonalność i niezawodność. Akcesoria Fjord Nansen potwierdzą to za każdym razem gdy będziesz potrzebował uniwersalnych rozwiązań. Kubek termiczny czy Termos Honer w różnych rozmiarach to produkty zdobywające wysokie oceny w niezależnych testach. Sprytny pasek z tajną kieszonką MAGIC BELT II to idealne rozwiązanie w zatłoczonym mieście czy na koncercie, dodatkowo peleryna TRAVELER Ponczo i nic Cię nie zaskoczy na żadnym festiwalu.

A w razie czego można zawsze to wszystko włożyć w WOREK WODOSZCZELNY KAJ BAG i popłynąć dalej.

pixelpixelpixelpixel