Charakteryzująca się wysoką oddychalnością, bardzo elastyczna, wiatroodporna i nienasiąkająca wodą, wkładana przez głowę kurtka softshellowa. Gwarantuje uczucie suchości oraz doskonałą swobodę ruchów na szlakach. Podczas marszu można też posłuchać ulubionej muzyki ‒ kieszeń wewnętrzna wyposażona jest bowiem w wyjście na słuchawki.
Szczegóły:
- bardzo miękka, charakteryzująca się wyjątkowo dobrą oddychalnością, bi-elastyczna oraz wiatroodporna i nienasiąkająca wodą tkanina softshellowa FLEX SHIELD z mikrowłókien;
- posiada kaptur;
- 2 umieszczone wysoko nad biodrami kieszenie, otwarta kieszeń wewnętrzna z zamocowaniem do kabli słuchawek;
- krótki zamek, zamki po bokach, kurtka zakładana przez głowę;
- regulacja obwodu u dołu
- waga: 480 g (rozmiar L).
Materiały:
- FLEX SHIELD - elastyczna, bardzo wytrzymała, podwójna tkanina softshellowa, która jest wiatroodporna, trwale nie nasiąka wodą i charakteryzuje się wyjątkowo dobrą oddychalnością. Drobna, pętelkowa struktura od spodu sprawia, że materiał jest miły w dotyku, a dzięki cyrkulacji powietrza zapewnia zrównoważony bilans cieplny. Pętelki ograniczają punkty kontaktu ze skórą i tkanina nie przykleja się do niej nawet w przypadku intensywnego wydzielania potu.

Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
Opinie użytkowników
Materiał | FLEX SHIELD |
Ilość kieszeni | 3 |
Waga [g] | 480 |
Kolor | fiery red |
Kaptur | tak, zintegrowany - nieodpinany |
polacamy również