Na odcinki wzdłuż grani lub na postoje: ARCO JACKET to kurtka z mikropolaru, zapewniająca lekkie zatrzymywanie ciepła. Materiał charakteryzuje się bardzo dobrą oddychalnością i szybko schnie. Dzięki temu doskonale nadaje się jako warstwa wierzchnia podczas letnich wypraw lub warstwa ocieplająca w systemie warstwowym.
Szczegóły:
- wykonany z charakteryzującego się bardzo dobrą oddychalnością, miękkiego, szybkoschnącego polaru TECNOPILE STRIPE o bardzo dobrym stosunku właściwości zatrzymywania ciepła do wagi;
- posiada zintegrowany kaptur;
- 2 kieszenie na biodrach;
- waga: 265 g (rozmiar S, dane producenta).
Materiał:
- TECNOPILE STRIPE - oddychający, miękki, szybkoschnący polar o bardzo dobrym stosunku właściwości zatrzymywania ciepła do wagi.

Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
Opinie użytkowników
Materiał | TECNOPILE STRIPE |
Grubość | 100 |
Ilość kieszeni | 3 |
Kaptur | tak, zintegrowany – nieodpinany |
Waga [g] | 265 |
Kolor | celestial blue stripe |
polacamy również