Kurtka SKY POINT JACKET dobrze sprawdzi się podczas spacerów, górskich wędrówek czy wypraw rowerowych. Wykonanie kurtki z materiału STORMLOCK zapewnia doskonałą ochronę przed powiewami zimnego wiatru, a jednocześnie pozwala skórze oddychać, niezależnie od tego jak męcząca jest wyprawa. Wyposażony w wypełnienie termiczne kołnierz dodatkowo ociepla kark, a wewnętrzna strona kurtki jest wyjątkowo miękka i przyjemna dla skóry. Najcenniejsze przedmioty, które zawsze chcesz mieć pod ręką zmieszczą się w dwóch przednich kieszeniach na wysokości bioder oraz w jednej kieszeni na piersi.
Główne cechy:
- ochrona przed wiatrem, dzięki zastosowaniu materiału STORMLOCK;
- dobra oddychalność, nawet przy dużym wysiłku;
- kołnierz wyposażony w wypełnienie termiczne, który dodatkowo ociepla okolice szyi;
- miękka i przyjemna dla skóry wewnętrzna strona kurtki;
- dwie kieszenie na biodrach oraz kieszeń na piersi.
Szczegóły:
- ciepłe wypełnienie w kołnierzu MICROGUARD ECOSPHERE (80 g/m2) wykonane z włókien syntetycznych pochodzących w 100% z recyklingu;
- STORMLOCK SOFTSHELL HEATHER: wiatroszczelny, nienasiąkliwy, charakteryzujący się wysoką oddychalnością melanżowy materiał (100% poliester);
- STORMLOCK TAFFETA: wiatroszczelna, nienasiąkliwa i wyjątkowo gładka tkanina, charakteryzująca się wysoką oddychalnością (100% poliamid).
- waga: 420 g (rozmiar S, dane producenta)
Technologie:
- Stormlock to technologia marki Jack Wolfskin, która zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem. Materiał typu Stormlock wykorzystywany jest w polarach, spodniach, softshellach oraz kurtkach. Stormlock polecany jest dla osób szukających wiatroszczelnej oraz oddychającej odzieży.
- Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
Opinie użytkowników
Materiał | STORMLOCK |
Ilość kieszeni | 3 |
Kaptur | nie |
Waga [g] | 420 |
Kolor | black |
Membrana | tak |
polacamy również