sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście

Klub Zakupowy Globtrek

Klub Zakupowy

Zapisz się do Klubu Zakupowego Globtrek.com (formularz zapisu poniżej) i otrzymaj dostęp do ofert specjalnych.
Wielokrotnie będą to oferty marek dostępne tylko dla klubowiczów i niedostępne w regularnej sprzedaży, często będą to też marki kultowe nieobecne w Polsce

Dziś przygotowaliśmy ofertę specjalną: wybrana odzież Jack Wolfskin, The North Face, Berghaus, plecaki Gregory i wiele innych przecenione specjalnie dla Ciebie nawet do -55%
Dostęp do oferty otrzymają Państwo na maila po podaniu i potwierdzeniu adresu e-mail.


UWAGA:
Akcja trwa do dnia 03.07 do godziny 23:59


Zapisując się do Klubu Zakupowego otrzymujesz dostęp do cen wybranej odzieży Jack Wolfskin, The North Face, Beghaus i plecaków Gregory -55%!


Uwaga: Jeżeli byłeś do tej pory zapisany do naszego newslettera globtrek.com, nie musisz zapisywać się kolejny raz, na adresy zapisane dotychczas do naszej bazy, również będziemy przesyłać oferty specjalne.

Pamiętaj Globtrek.com to tylko oryginalne produkty pochodzące od producentów z górnej półki. Często marek kultowych znanych tylko w środowisku podróżniczo -górskim. W branży jesteśmy od ponad 20 lat, należymy do firmy Szanti właściciela, sklepów turystycznych Tuttu ( Katowice, Gdańsk, Poznań i TUTTU.pl) w których m.in. prowadzimy stoiska firmowe Jack Wolfskin i Fjord Nansen.


Zapisz się do Klubu Zakupowego Globtrek

 
Adres e-mail:
Imię (opcjonalnie):


 

Do końca oferty pozostało:Wybrane produkty z obecnej oferty specjalnej:

 Przykłady akcji promocyjnych jakie wysyłamy. Banery pochodzą z naszych dotychczasowych ofert specjalnych:

Ortovox TNF

 


 

pixelpixelpixelpixel