sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście

Zasady dotyczące zwrotów

ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE

 

Globtrek.com
ul. Szafirowa 1
80-209 Chwaszczyno
Dopisek na paczce: „zwrot", „wymiana" lub „reklamacja"

 

Dział Obsługi Klienta
od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00
Tel. +48 (58) 625 93 00
e-mail: sklep@globtrek.com

 

 

Zwroty

 

  W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu bez podawania przyczyny. W celu dokonania zwrotu otwórz panel swojego konta klikając w nagłówku lub w stopce strony Twoje konto, a następnie z działu "Zwrot towarów" wybierz opcję Dodaj zwrot. Postępuj zgodnie z instrukcjami w kolejnych krokach.       Jeśli Twojego zamówienia nie ma w aktualnym panelu prosimy o odesłanie towaru zwykłą przesyłką pocztową lub oddanie do Biura Obsługi Klienta sklepu internetowego wraz z wypełnionym formularzem zwrotu/wymiany towaru. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. Koszt przesyłki zwracanego towaru do sklepu ponosi klient. Zwrot pieniędzy za towar, z którego klient zrezygnował, zostanie dokonany na konto wskazene w formularzu niezwłocznie po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie oraz po otrzymaniu przesyłki. W przypadku pobrań lub płatności on-line czas przekazania należności na nasze konto może trwać do 14 dni.   Przesyłki dostarczone poprzez opcję „odbiór własny w sklepie" można zwracać za pośrednictwem sklepu stacjonarnego, w którym nastąpił odbiór zamówienia wraz z wypełnionym formularzem zwrotu/wymiany towaru. Prosimy o poinformowanie biura obsługi klienta sklepu internetowego sklep@globtrek.com lub telefonicznie +48 58 625 93 00.  

 

>>>POBIERZ FORMULARZ ZWROTU<<<

 

Produkty zakupione w naszym sklepie stacjonarnym Globtrek.com są objęte odrębnymi przepisami. Zamówienie z odbiorem w sklepie pełni niezobowiązującą formę rezerwacji. Umowa sprzedaży zostaje zawarta w sklepie, a tym samym niektóre produkty mają ograniczoną możliwość zwrotu - zasady zwrotu określają informacje podane w sklepach.   Zwrotom nie podlegają produkty ujęte w ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - Art. 38. 

 

Wymiana

 

  Aby wymienić towar:   Złóż nowe zamówienie z produktem, na który chcesz wymienić posiadany produkt (wybierz płatność przelewem).Zwróć towar wpisując w uwagach zwrotu nr nowego zamówienia.Nadpłatę zwrócimy na podane w zwrocie konto. Jeśli istnieje konieczność dopłaty to dokonaj jej na nasze konto podane w zakładce Sposoby płatności i wysyłki podając nr nowego zamówienia. 

 

Reklamacje

 

  Towary zakupione w naszym sklepie objęte są rękojmią w okresie 24 miesięcy lub gwarancją producenta (informacje umieszczone przy opisie i/lub przesłane z produktem). Jeśli w otrzymanym towarze zostanie stwierdzona wada, został uszkodzony podczas przesyłki lub nie nadaje się do użytku zgodnie
z jego przeznaczeniem należy zgłosić reklamację. Prosimy o składanie reklamacji na formularzu, który można pobrać TUTAJ. Wypełniony Formularz prosimy wysłać na adres mailowy: sklep@globtrek.com lub info@globtrek.com. Wypełniony Formularz można dostarczyć osobiście (w 2 egzemplarzach) do sklepu Globtrek wraz z reklamowanym produktem lub wystać na adres: SZANTI - Dariusz Staniszewski ul. Szafirowa 1, 80-209 Chwaszczyno

Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nas reklamacji. 

 

>>>FORMULARZ REKLAMACJI<<<

 

Gwarancje

 

 Towary zakupione u nas podlegają 12 miesięcznej gwarancji udzielanej przez producenta danego towaru, chyba że metka na towarze podaje inny okres gwarancji (nie może być krótszy a tylko dłuższy niż 12 miesięcy). Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem, w szczególności używaniem i/lub konserwowaniem niezgodnym z przeznaczeniem lub informacją, którą towar oznaczono. Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty, aby umożliwić sprawne rozpatrzenie reklamacji. Podstawą do przyjęcia reklamacji są dane dotyczące transakcji, zarejestrowane w naszym systemie. Dzięki temu nie jest konieczne dołączanie dowodu zakupu do reklamowanego towaru. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać wyraźną informację, czy reklamacja dotyczy „GWARANCJI" czy też „RĘKOJMII", dokładny opis reklamacji, wskazanie żądania oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu. Reklamacja z tytułu gwarancji zostanie rozpatrzona i odesłana najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas towaru oraz pisma w sprawie tej reklamacji. Udzielenie przez producenta towaru gwarancji na towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień wynikających z tytułu rękojmi. 

 

Zwrot pieniędzy

 

  W przypadku rezygnacji z zakupu lub reklamacji gwarantujemy zwrot pieniędzy, który zostanie dokonany bezzwłocznie po sprawdzeniu przesyłki w sposób uzgodniony z kupującym. Najszybszym sposobem zwrotu należności jest przekazanie na konto wskazane na formularzu zwrotu.  

 

pixelpixelpixelpixel