sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście

Black Diamond

( ilość produktów: 93 )

Kiedy w 1957 r. młody pasjonat wspinaczki Yvon Chouinard zaczynał sprzedawać własnoręcznie wykute haki, nie mógł przewidzieć, że pół wieku później rozpoczęta przez niego działalność zaprowadzi Black Diamond (tak od 1981 r. nazywa się przedsiębiorstwo wydzielone z innej znanej firmy Patogonia) na szczyt listy producentów sprzętu wspinaczkowego i odzieży outdoorowej w USA. 

Nasz outlet Black Diamond oferuje przede wszystkim odzież turystyczną taką jak ciepła kurtka puchowa Black Diamond, kurtka z membraną wiatroszczelną i wodoodporną, kurtka shell jacket, ale też bluzy Black Diamond. W otletowych cenach znajdą się także t-shirty, spodnie trekkingowe i spodnie ze strechem.

Marka Black Diamond jest także znana ze swoich czołówek, w naszym outlecie turystycznym znajdą się czołówki dla każdego. Idealna na weekendowe wypady czołówka ASTRO i ION. Wodoszczelna czołówka STORM przeznaczona dla bardziej wymagających, doskonale znosząca trudy wielodniowych eskapad, czy z najwyższej półki SPRINTER HEADLAMP stworzona do pracy w ekstremalnych warunkach.

Dodatkowo w ostatnich latach Black Diamond poszerzył swoją ofertę o sprzęt skitur i freeride. Kije trekkingowi czy kije skiturowe, dla każdego spragnionego wrażeń i puchu.

pixelpixelpixelpixel