sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście

Patagonia

( ilość produktów: 47 )

Patagonia firma turystyczna ze słonecznej Kalifornii, wyróżniająca się wśród innych producentów swoim zaangażowaniem w ekologię i jej promocję. „1% dla Ziemi” to założona przez Yvona Chouinarda, założyciela Patagoni, inicjatywa która zobowiązuje jego przedsiębiorstwo do przekazywania części swoich dochodów na rzecz ochrony środowiska.

Nasz sklep PATAGONIA to szeroki wybór rzeczy takich jak spodnie turystyczne, koszula w której wyjedziesz na szlak i do miasta, ciepła bluza czy kurtka na każda okazję. Ale też kurtki puchowe z gęsim puchem DOWN 800cuin.

DOWN I Ultra Light? PATAGONIA proponuje to połączenie i robi to w doskonały sposób. Dzięki temu powstają produkty takie jak kurtka FITZ ROY DOWN PARKA WOMAN, które łączą w sobie komfort cieplny puchu z lekkością materiału 100% Nylon Pertex Quantum. Pertex Quantum to wiatroszczelna i oddychająca membrana stosowana przez PATAGONIE w swoich najlepszych modelach.

PATAGONIA to jednak nie tylko kurtki puchowe, delikatne koszulki, zwiewne sukienki z innowacyjnych materiałów takich jak konopie to także standard reprezentowany przez firmę. Sukienka ISLAND HEMP CROSSOVER WOMEN stanowi tego idealny przykład.

Jeżeli szukasz ochrony przed wiatrem lub deszczem czas zwrócić uwagę na produkty z wykończeniem DWR, np. kurtka ALPINE GUIDE JACKET. Durable Water Repellent to wytrzymałe, hydrofobowe wykończenie materiałów i tkanin powodujące  skraplanie się wody, dzięki czemu tkanina zewnętrzna nie wchłania wilgoci.

pixelpixelpixelpixel