Kije TRAIL BACK
- 3 segmentowe kije trekkingowe z gumowym uchwytem redukującym wibracje i systemem FlickLock.
Kije, które sprawdzą się na krótszych i dłuższych dystansach. Zapewnią ci niezbędną na szlaku stabilność, a dzięki solidnemu systemowi FlickLock szybko złożysz je i rozłożysz, niezależnie od warunków pogodowych i grubości rękawicy. Jeżeli tylko będziesz posiadać dodatkowo odpowiednie talerzyki śnieżne to kije TRAIL BACK mogą towarzyszyć Ci na szlaku przez cały rok! Tym co je wyróżnia od zwykłych kijów TRAIL firmy Black Diamonds jest gumowy uchwyt z wgłębieniami o żebrowej konstrukcji, które pochłaniają i redukują wibracje podczas chodzenia - żeby trekking był dla Ciebie samą przyjemnościom!
Szczegóły:
- wykonane z trwałego aluminium 7075;
- 3-segmentowe;
- gumowy uchwyt z wgłębieniami o żebrowej konstrukcji, które zredukują wibracje;
- systemem zewnętrznego blokowania ze stopów lekkich FlickLock;
- antypoślizgowe przedłużenie rękojeści z pianki EVA;
- wymienne końcówki Long Flex;
- regulowane pętle nadgarstkowe z podszewką z tkaniny dla zwiększenia komfortu.
Parametry:
- waga: 610 g (para, dane producenta);
- długość użytkowa: 100-140 cm;
- długość po złożeniu: 63 cm.
Materiały i technologie:
- FlickLock - obsługiwany jednym ruchem dłoni pozwala pewnie ustawić kije na wybranej wysokości. Zewnętrzny element blokujący nie jest zagrożony zatarciem pod wpływem kurzu i nie zużywa się w takim tempie jak klasyczne elementy rozporowe. Blokada ta jest niezawodna, trwałą i z powodzeniem można obsługiwać ją w rękawicach.
Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta. |