Okulary zaprojektowane z myślą o aktywnych nastolatkach. Sprawdzą się w mieście i w górach. Rookie pozwalają użytkownikom na wykonywanie wielu śmiałych wyczynów.
Szczegóły:
- wyprofilowane oprawki dla optymalnej ochrony przed ostrym słońcem WRAP AROUND;
- soczewki z fotochromem REACTIV PERFORMANCE;
- ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC;
- oprawki dostosowane do wymiennych korekcyjnych, przeciwsłonecznych szkieł: RX TREM;
- posiadają otwory do zamocowania paska/sznurka by nie zgubić okularów;
- wyprofilowane zauszniki CURVED WRAPPING.
Parametry:
- szerokość soczewki: 53 mm;
- szerokość noska: 17 mm;
- długość zauszników: 116 mm;
- waga: 29 g.
Soczewka:
- REACTIV PERFORMANCE fotochromatyczna soczewka 2-4 dopasowuje się (przyciemnia bądź rozjaśnia) w zależności od natężenia światła. Ma bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Powłoka ANTIFOG zapobiega parowaniu soczewek. Dodatkowo warstwa hydrofobowa powoduje, że woda, która spływa nie pozostawia śladów. Wyposażona w filtry UVA i UVB oraz UVC. Idealna do wędrówek w górach, narciarstwo, trail runningu and wspinaczki.

Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
Opinie użytkowników
Filtr UV | tak |
Osłony boczne | nie |
Fotochrom | tak |
Polaryzacja | nie |
Waga [g] | 29 |
Kolor | noir |
polacamy również