sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście

Koszty i czas dostawy

Towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej GLS Poland >, wysyłki realizujemy tylko na obszarze Polski. Możliwy jest także odbiór osobisty w Outlecie Turystycznym Globtrek.com w Chwaszczynie.

 

1. Poczta Polska


Wszystkie paczki przesyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej są wysyłane jako przesyłki priorytetowe.
W wypadku gdy dostawa ulega opóźnieniu wskazana jest wizyta w lokalnym urzędzie pocztowym, dla sprawdzenia czy paczka jest już do odbioru
a zabrakło jedynie awiza z poczty. Trasę przesyłki możesz sprawdzić wpisując pod adresem: http://sledzenie.poczta-polska.pl/  

 

2. EMS POCZTEX

 

Kurierzy EMS POCZTEX dostarczają przesyłki w dni powszednie w miastach wojewódzkich do godziny 17:00, w pozostałych miastach i miejscowościach do godziny 15:00. Przesyłka awizowana jest poprzez SMS oraz można odebrać ją w swoim oddziale Poczty Polskiej. 
Trasę przesyłki możesz sprawdzić wpisując pod adresem: http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek.php  

 

3. Przesyłki kurierskie GLS POLAND


Kurierzy GLS Poland dostarczają przesyłki w dni powszednie w godzinach pracy - jeżeli nie możesz wskazać adresu pod którym w tym czasie możesz odebrać paczkę - wybierz przesyłkę pocztową.
Trasę przesyłki możesz sprawdzić wpisując pod adresem:
http://www.gls-poland.com/online/paketstatus.php3 11-cyfrowy numer listu przewozowego GLS który będzie podany w umieszczonym przez obsługę sklepu komentarzu do zamówienia, numer ten jest też wysyłany w e-mailu potwierdzającym wysyłkę paczki kurierskiej.
Aby skontaktować się bezpośrednio z kurierem, mającym dostarczyć Twoją paczkę, powinieneś zadzwonić do oddziału firmy kurierskiej GLS Poland, obsługującego Twój region i podać nr listu przewozowego przewozowego GLS.
Adresy i telefony do lokalnych oddziałów GLS Poland znajdują się pod adresem:
http://www.gls-poland.com/online/depotsuche.php3 - właściwy kontakt znajdziesz wpisując swój kod pocztowy.
Uwaga!
Kurier - zgodnie z REGULAMINEM ŚWIADCZENIA USŁUG firmy GLS Poland > - ma prawo sprawdzenia tożsamości osoby ODBIORCY poprzez sprawdzenie danych zawartych w liście przewozowym przesyłki z danymi zawartymi w dokumentach identyfikacyjnych (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) oraz odnotowanie numeru PESEL na liście doręczeń (Regulamin GLS pkt. VIII.4).
Przy przesyłkach "za pobraniem" wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki.
Kurier jest natomiast zobowiązany do wystawienia pokwitowania za należność pobraną podczas dostarczania przesyłki.

 

4. Odbiór osobisty w Outlecie Turystycznym Globtrek.com

 

Zamówienia złożone w sklepie internetowym można odebrać w sklepie stacjonarnym, a przy tym nie ponosić kosztów transportu. 
Dostawa jest za 0 zł.
Wystarczy wybrać metodę dostawy: odbiór osobisty w sklepie. Płatność za zamówienie następuje wyłącznie w kasie sklepu stacjonarnego. 

 

Aby odebrać zamówiony towar należy podać swoje dane osobowe i/lub nr zamówienia. Przesyłka będzie czekała na odbiór w punkcie 10 dni od momentu powiadomienia o możliwości odbioru. Nieodebranie przesyłki będzie jednoznaczne z anulowaniem zamówienia.

 

Zamówienia złożone w sklepie internetowym dostarczane są do naszych Klientów za pośrednictwem  firmy kurierskiej GLS Poland oraz EMS Pocztex i Poczty Polskiej (przesyłki priorytetowe) tylko na obszarze Polski. 

 

Sposób i koszt dostawyZamówienie do 198,99 złZamówienie
od 199 zł
 
Poczta Polska (przelew lub karta) 12 zł brak opcji dostawy  
Poczta Polska (płatne przy odbiorze) 14 zł brak opcji dostawy  
Kurier EMS POCZTEX (przelew lub karta) 14 zł 0 zł  
Kurier EMS POCZTEX (płatne przy odbiorze) 18 zł 0 zł  
Kurier GLS POLAND (przelew lub karta) 14 zł 0 zł  
Kurier GLS POLAND (płatne przy odbiorze) 18 zł 0 zł  
Odbiór własny w sklepie - płatność w kasie sklepu stacjonarnego 0 zł 0 zł  

 

TERMIN DOSTAWY PACZKI:

 

czas realizacji zamówienia + czas dostawy (kurier/poczta) = termin dostawy paczki (liczymy tylko dni robocze)

 

Zamówienia płatne kartą, przelewem elektronicznym lub przelewem tradycyjnym muszą otrzymać potwierdzenie wykonania przelewu/płatności.
Nie dotyczy zamówień płatnych za pobraniem.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

 

Wysyłka w 24-48 h


Towar dostępny w naszym magazynie i realizujemy zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych (maksymalnie 4 dni roboczych).

Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych


Towar niedostępny w naszym magazynie - sprowadzamy go z magazynu innego sklepu.

 

Towar dostępny na zamówienie (brak określonego czasu oczekiwania na towar)


Zazwyczaj jest to towar, który na życzenie klienta możemy zamówić u dystrybutora, zaś dystrybutor często musi sprowadzić zza granicy. Wraz z dostawcą dokładamy wszelkich starań, aby termin ten był jak najkrótszy, jednak nie możemy zadeklarować, jaki będzie czas oczekiwania na sprowadzenie . Może się okazać, że sprowadzenie danego towaru będzie niemożliwe z powodu braku w magazynie producenta lub wycofaniu ze sprzedaży. Z uwagi na nieokreślony czas oczekiwania na towar dostępny na zamówienie sugerujemy nie łączyć go w jednym zamówieniu z innymi towarami.

pixelpixelpixelpixel