sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście

The North Face

( ilość produktów: 4 )

The North Face to kultowa marka ze Stanów Zjednoczonych. Założona w słonecznej Kalifornii jest jedną z czołowych marek outdoorowych na świecie, a jej pozycja budowana jest przez przeszło 50 lat doświadczenia w branży pod hasłem „Never Stop Exploring”.

Zamiłowanie do eksploracji coraz odleglejszych i trudniej dostępnych zakątków świata pozwoliło osiągnąć perfekcje w doskonaleniu sprzętu i odzieży turystycznej. Dlatego kurtka North Face to zawsze sprawdzony wybór. Zarówno kurtki męskie jak i kurtki damskie tworzone są z membraną GoreTex® niezwykle odporną na deszcz, a jednocześnie zachowującą wszystkie parametry oddychalności materiału. Alternatywą dla obieżyświatów są kurtki 3w1, które można dostosować do aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Oddzielną grupą produktów TNF są ciepłe bluzy z przyjemnej bawełny do codziennego użytku, polary z softshell zapewniające komfort cieplny i swobodę ruchu, a także specjalne plecaki z ABS, czyli antylawinowym systemem poduszek powietrznych zapobiegający zasypaniu przez lawinę śnieżną.

The North Face buty tak jak i wszystkie inne produkty tej marki od lat są testowane i udoskonalane przez najlepszych alpinistów i podróżników. Powszechnie stosuje się w ich produkcji membranę GoreTex® i zapewniające przyczepność podeszwy Vibram®.

The North Face sklep to zbiór tych wszystkich produktów w jednym miejscu w outletowej cenie. Więc jeżeli zawsze chciałeś mieć porządne buty z membraną wyprzedaż czeka na Ciebie!

pixelpixelpixelpixel