Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność w naszych sklepach
Kurtka Caldbeck została stworzona z myślą o szarych i deszczowych dniach, które spędzisz w niej sucho i komfortowo. Została wyposażona w membranę Aquadry, dzięki której jest odporna na deszcz i dodatkowo świetnie oddycha czyli odprowadza wilgoć na zewnątrz materiału. Ponadto kurtkę wyposażono w 6 kieszeni, w których zmieścisz wszystkie potrzebne drobiazgi.
Szczegóły:
- membrana AQUADRY połączona z przyjemnym, miękkim w dotyku materiałem;
- ochrona przed wiatrem i wodą;
- rozciągliwa konstrukcja - nie krępująca ruchów;
- w pełni regulowany kaptur;
- 6 kieszeni: w tym 2 dolne zapinane na zatrzaski, 2 na biodrach, 1 wewnętrzna przeznaczona na mapę, 1 na klatce piersiowej;
- mankiety rękawów regulowane zatrzaskami;
- waga: 540 g
Do wytworzenia tego produktu zużyto około 85 g materiału pochodzącego z recyklingu.
Parametry membrany:
- wodoodporność 10.000 mm;
- oddychalność 25.000g/m2/24h.
Materiały:
- Aquadry - dwuwarstwowy, wodoodporny materiał opracowany przez Craghoppers, zapewniający oddychalność oraz wodoodporność. Jest to tkanina laminowana - połączenie wodoodpornej oddychającej membrany z wytrzymałą zewnętrzną tkaniną wierzchnią. Rezultatem jest materiał, który jest mocny, a jednocześnie wygodny w noszeniu. Wykończenie DWR (Durable Water-repellent) wolne od PFC pomaga dłużej utrzymać suchą tkaninę zewnętrzną. Wodoodporność membrany wynosi 10000 mm, oddychalność 25,000 g/m2/24h.

Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
Opinie użytkowników
Materiał | 100% Poliester |
Membrana | AquaDry |
Wodoszczelność [mm H₂O] | 10.000 |
Oddychalność [g/m²/24 h] | 25.000 |
Ilość kieszeni | 6 |
Kaptur | tak, zintegrowany – nieodpinany |
Waga [g] | 540 |
Kolor | stormy sea |
polacamy również