sklep@globtrek.com | Sklep Internetowy tel. +48 511 126 448 | odwiedź nas w Trójmieście
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Worek DRY BAG LIGHT 5L
Worek DRY BAG LIGHT 5L
Worek DRY BAG LIGHT 5L
Worek DRY BAG LIGHT 5L
Nowość Przecena

Worek DRY BAG LIGHT 5L

  • Ultralekki worek wodoodporny z rolowanym zamknięciem i laminowanymi szwami.
Pojemność [l]
Rozmiar
33,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką(Zniżka 20%)
27,19 zł
brutto / szt.
z
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Worek DRY BAG LIGHT 5L
Worek DRY BAG LIGHT 5L
Pojemność [l]:5
Bezpieczne zakupy

Ultralekki worek transportowy. Ułatwi pakowanie i jednocześnie ochroni przed wilgocią. Wykonany został z odpornego na przedarcia materiału Poliester 210T RipStop. Wewnątrz szwy zostały zalaminowane dzięki czemu po kilkukrotnym zrolowaniu uzyskasz szczelność do 2.000 mm słupa wody. 

DRY BAG o pojemności 5 l możesz wykorzystać jako kosmetyczkę czy apteczkę. Świetnie sprawdzi się do pakowania cennych drobiazgów.

Pomimo swej wytrzymałości, którą deklaruje producent, pamiętnej, że worek wykonano z delikatnych materiałów. Podczas użytkowania nie wypychaj rzeczy na siłę, aby nie nadwyrężać szczelnych szwów. Wtedy na długo zachowa swoją szczelność.

Główne cechy:

  • ultralekki;
  • laminowane szwy.

Szczegóły:

  • mały worek wykonany z Poliester 210T RipStop;
  • specjalnie wzmocnione, szczelne, laminowane szycia;
  • rolowane zamknięcie;
  • zapinany na wytrzymałą klamrę;
  • wodoszczelność do 2.000 mm słupa wody;
  • wodoszczelność IP X4.

Parametry (dane producenta):

  • waga: 34 g;
  • pojemność: 5 l;
  • wymiary: 37 x 24 cm (wysokość x szerokość);
  • średnica: 15 cm;
  • wodoodporność: IP X4;
  • szczelność materiału: 2.000 mm słupa wody.

Materiały i technologie:

  • Poliester 210T RipStop — wzmocniony przed rozdarciem, o odporności 2000 mm słupa wody. Szycia są dodatkowo laminowane, dzięki czemu bardziej szczelne;
  • Wodoodporność IP X4 - IP (International Protection) – to uniwersalna, międzynarodowa skala szczelności. Skala ta określa zarówno pyłoszczelność (szczelność/odporność na ciała obce, w skali od 0 do 6) jak i wodoszczelność (0-8). IP X4 nie określa pyłoszczelności (X), ale zapewnia całkowitą ochronę przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę (4).
g100stak
Symbol
ss8914
Kod producenta
5908221356492
Materiał
Poliester 210T ripstop
Pojemność [l]
5
Wymiary [cm]
37 x 15 x 24
Waga [g]
34
Kolor
yellow
Rękojmia 24 m-ce
  Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel