Sklep stacjonarny:506 585 689 | odwiedź nas w Trójmieście sklep@globtrek.com | zamówienia internet:514 514 055
Scyzoryk RAMBLER 0.6363

Scyzoryk RAMBLER 0.6363

  • Scyzoryk z magnetycznym śrubokrętem Phillips.
Rozmiar

139,99 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena katalogowa: / szt.
Cena katalogowa:139,99 zł
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, produkt zostanie przygotowany do wysyłki w ok 4 dni.
Produkt dostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

Victorinox RAMBLER to drobny scyzoryk, który kryje w sobie wyjątkowo dużo narzędzi. Awaryjna sytuacja w terenie, majsterkowanie czy drobne czynności biurowe - Rambler wesprze Cię w każdej takiej sytuacji i pomoże z niej wyjść bez zbędnej zwłoki.

Szczegóły:

  • stworzony z myślą o wycieczkach w teren;
  • sprawdzi się również w codziennym użytkowaniu, majsterkowaniu;
  • niepozorny, kompaktowy, a mieści w sobie aż 10 narzędzi;
  • ostrze ze stali nierdzewnej i obudowa z ABS/Celidor;
  • wyprodukowany w Szwajcarii.

Narzędzia:

  • małe ostrze;
  • otwieracz do kapsli;
  • przyrząd do zdejmowania izolacji;
  • magnetyczny śrubokręt krzyżakowy Phillips;
  • nożyczki;
  • pilniczek do paznokci;
  • śrubokręt 2.5 mm;
  • pęseta;
  • wykałaczka
  • kółko do kluczy.

Parametry (dane producenta):

  • długość: 58 mm;
  • szerokość: 20 mm;
  • wysokość: 10 mm;
  • waga: 30 g.
g100stak
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Victorinox AGWięcej
Adres: Schmiedgasse 57Kod pocztowy: 6438Miasto: IbachKraj: SzwajcariaAdres email: info@victorinox.com
Symbol
mw3542
Kod producenta
7611160009784
Materiał
stal nierdzewna (stainless steel)
ABS / Celidor
Waga [g]
30
Kolor
red
Dożywotnia gwarancja VICTORINOX

VICTORINOX gwarantuje, że wszystkie noża i narzędzia wykonane są z najwyższej klasy nierdzewnej stali oraz zapewnia dożywotnią gwarancję w stosunku do wszelkich defektów materiału lub wykonania (przy 2-letniej gwarancji na komponenty elektroniczne). Gwarancja nie obejmuje zniszczeń lub uszkodzeń będących wynikiem normalnego zużycia, niewłaściwego użytkowania lub nadużywania.

 

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu (max 4500x3500px, JPG):
pixelpixelpixelpixelpixel